מה לראות ואיפה שווה לבקר?

קרואטיה מציעה שפע אטרקציות תיירותיות למשפחות עם ילדים, צעירים והגיל שלישי. לצד אפשרויות התיירותיות הרבות תוכלו למצוא גם שלל אתרים היסטוריים וארכיטקטורה שנשתמרה מאות שנים.

אם בא לכם סתם לרבוץ על החוף או להפליג בין איים, לטייל בקראוון או לצלול לחורבותיה של ספינה, קרואטיה מציעה שלל אטרקציות לכל גיל ותקציב, שמורות טבע מרשימות, כפרים ציוריים וערי חוף מלאות פולקלור מקומי. 

חלק מערי החוף שימשו כאתרי צילום לסדרות טלוויזיה רבות שהמפורסמת  והאחרונה שבהן היא "משחקי הכס" שצולמה ברובה באזור העיר דוברובניק , וכן סרטים רבים כג'ימס בונד, רובין הוד ועד מלחמת הכוכבים.  

ספליט
Uncategorized

ספליט

  ספליט סיפורה של ספליט, עיר החוף הגדולה בקרואטיה מתחיל לפני 1700 שנה לערך, כאשר הקיסר הרומי דיוקלטיאן החליט לבנות

דוברובניק (Dubrovnik)
דוברובניק (Dubrovnik)

דוברובניק (Dubrovnik)

  דוברובניק דוברובניק היא אחת הערים היפות, המוכרות והמתויירות ביותר בקרואטיה, עיר הנמל שוכנת בדרום המדינה על שפת הים האדריאטי

זאגרב (Zagreb)
זאגרב (Zagreb)

זאגרב (Zagreb)

  זאגרב בירת קרואטיה, שוכנת למרגלות הר מדבדניצה (Medvednica) ומהווה גשר בין החלק ההררי והמישורי של קרואטיה לרצועת החוף המפורסמת.

המומלצים שלנו

בירת קרואטיה, שוכנת למרגלות הר מדבדניצה (Medvednica) ומהווה גשר בין החלק ההררי והמישורי של קרואטיה לרצועת החוף המפורסמת.  העיר היא המרכז התרבותי, המדעי, הכלכלי, הפוליטי והמנהלי של הרפובליקה של קרואטיה, שם יושב הפרלמנט, הממשלה והנשיא. 

דוברובניק היא אחת הערים היפות, המוכרות והמתויירות ביותר בקרואטיה, עיר הנמל שוכנת בדרום המדינה על שפת הים האדריאטי במחוז דלמטיה, הוקמה בתחילת המאה ה -7 וזכתה בכינוי "פנינת הים האדריאטי“ בשל יופייה המיוחד שנשתמר ברבות השנים.

חוואר

האי שהפך לפופלארי בשנים האחרונות מכונה גם מדירה הקרואטית, כיום האי חוואר הוא אבן שואבת לאלפי יאכטות קטנות כגדולות המבקרות בו בחודשי הקיץ והפך גם ליעד ידוע בשל מסיבות החוף הפרועות. באי תמצאו אפשרויות לינה מרובות, מסעדות וחיי לילה תוססים

רובין

העיירה רוביני היא אחת הערים היפות בקרואטיה, העיר העתיקה שוכנת על חצי אי קטן היוצא אל הים שבמרכזו הקתדראלה שנבנתה בשנת 1736, במרכז העיר תוכלו לשוטט ברחובותיה הצפופים ולהנות משלל מסעדות הדגים ופירות הים שבה. מול רוביני תוכלו נמצאים שלושה-עשר האיים המכונים ארכיפלג רוביני שמומלץ לבקר בהם וגם בנמל הדיג ההומה

רייקה

העיר השלישית בגודלה בקרואטיה, רייקה היא עיר נמל טיפוסית בה רוב האנשים עוברים בדרכם אל האיים או לריביירה של איסטריה, לאלו מכם  שיעצרו שם ללילה יגלו עיר תוססת, תרבות, חיי לילה טובים, פסטיבלים מסקרנים והקרנבל הצבעוני ביותר בקרואטיה.

העיר ספליט היא העיר השנייה בגודלה בקרואטיה. עיר נמל מיוחדת ומסקרנת, עם תרבות והיסטוריה שמשלבות יחדיו את החדש ואת הישן. העיר היא גם תחנת מעבר פופולארית כנקודת יציאה לטיולים והפלגות לאיי הסביבה בריביירה של מקארסקה ובאיים בראץ' וחוור.
טרוגיר

טרוגיר היא עיר קייט קטנה השוכנת לחוף הים האדריאטי במחוז דלמטיה וצפונית לספליט. העיר העתיקה של טרוגיר נשתמרה בצורה מדהימה, תוכלו גם למצוא מגוון חופים רחב ואפשרויות לינה רבות